Kampanya
FORD B-MAX 2005 - 2011 MODELLERE UYUMLU MOTOR HAVALANDIRMA.
FORD B-MAX 2005 - 2011 MODELLERE UYUMLU MOTOR HAVALANDIRMA.

FORD B-MAX 2005 - 2011 MODELLERE UYUMLU MOTOR HAVALANDIRMA.

  • Stok Kodu: B-MAX 2005 - 2011 ARASI ÇIKMA MOTOR HAVALANDIRMA.
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • B-MAX 2005 - 2011 ARASI ÇIKMA MOTOR HAVALANDIRMA.
  • Ford

 FORD B-MAX 2005 - 2011 MODELLERE UYUMLU MOTOR HAVALANDIRMA. ile ilgili fiyat ve bilgi almak için bizi arayın.

 

TOPUZ OTOMOTİV olarak, siz değerli müşterilerimize geniş bir yelpazede çıkma yedek parça hizmeti sunmaktayız, Ford marka araçların çıkma parçalarında uzmanız. İş yerimiz Ayyıldız Sanayi Sitesi 1125. Sokak No:10, Ankara'da konumlanmıştır. Hazır stoklarımız sayesinde hızlı ve anlaşmalı kargo ile kontrol edilmiş çıkma orijinal Ford yedek parça satışı gerçekleştirmekteyiz.

Çıkma orijinal Ford yedek parçalarımız, şehir içinde 3 gün, şehir dışında 10 gün değişim garantisi ile müşterilerimize sunulmaktadır. Kazalı Ford araçlardan söktüğümüz tüm çıkma yedek parçalar, motor ve şanzıman grubu başta olmak üzere diğer parça gruplarıyla birlikte kontrollü bakımları yapılmış, garantili orijinal çıkma yedek parçalardır.

Ayrıca, çıkma motor ve şanzımanların yanı sıra fren sistemleri, elektrik sistemi, iç mekan parçaları, süspansiyon sistemleri gibi birçok Ford parça grubunu da müşterilerimize sunmaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, herkese hayırlı ve bol bereketli işler dileriz. Güncel haberleri ve kampanyalarımızı takip etmeyi unutmayın. Siparişleriniz anlaşmalı kargo ile Türkiye geneline gönderilmektedir.

Kampanya