Kampanya
Ford C-max 1.6 Dizel Otomatik Cvt 7 İleri Çıkma Şanzıman Beyni.
Ford C-max 1.6 Dizel Otomatik Cvt 7 İleri Çıkma Şanzıman Beyni.

Ford C-max 1.6 Dizel Otomatik Cvt 7 İleri Çıkma Şanzıman Beyni.

  • Stok Kodu: C-max 1.6 Dizel Çıkma Otomatik Cvt 7 İleri Şanzıman Beyni
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ford C-max 1.6 Dizel Otomatik Cvt 7 İleri Çıkma Şanzıman Beyni.TOPUZ OTOMOTİV
  • Ford

 Ford C-max 1.6 Dizel Otomatik Cvt 7 İleri Çıkma Şanzıman Beyni. ile ilgili fiyat ve bilgi almak için bizi arayın.

 

TOPUZ OTOMOTİV olarak, siz değerli müşterilerimize geniş bir yelpazede çıkma yedek parça hizmeti sunmaktayız, Ford marka araçların çıkma parçalarında uzmanız. İş yerimiz Ayyıldız Sanayi Sitesi 1125. Sokak No:10, Ankara'da konumlanmıştır. Hazır stoklarımız sayesinde hızlı ve anlaşmalı kargo ile kontrol edilmiş çıkma orijinal Ford yedek parça satışı gerçekleştirmekteyiz.

Çıkma orijinal Ford yedek parçalarımız, şehir içinde 3 gün, şehir dışında 10 gün değişim garantisi ile müşterilerimize sunulmaktadır. Kazalı Ford araçlardan söktüğümüz tüm çıkma yedek parçalar, motor ve şanzıman grubu başta olmak üzere diğer parça gruplarıyla birlikte kontrollü bakımları yapılmış, garantili orijinal çıkma yedek parçalardır.

Ayrıca, çıkma motor ve şanzımanların yanı sıra fren sistemleri, elektrik sistemi, iç mekan parçaları, süspansiyon sistemleri gibi birçok Ford parça grubunu da müşterilerimize sunmaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, herkese hayırlı ve bol bereketli işler dileriz. Güncel haberleri ve kampanyalarımızı takip etmeyi unutmayın. Siparişleriniz anlaşmalı kargo ile Türkiye geneline gönderilmektedir.

Kampanya