Kampanya
FORD FOCUS DİZEL SİBOP ÜST KAPAĞI 2011- 2018 ARASI UYUMLU
FORD FOCUS DİZEL SİBOP ÜST KAPAĞI 2011- 2018 ARASI UYUMLU

FORD FOCUS DİZEL SİBOP ÜST KAPAĞI 2011- 2018 ARASI UYUMLU

  • Stok Kodu: FOCUS DİZEL ÇIKMA SİBOP ÜST KAPAĞI 2011- 2018 ARASI
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • FORD FOCUS DİZEL SİBOP ÜST KAPAĞI 2011- 2018 ARASI UYUMLU
  • Ford

 FORD FOCUS DİZEL SİBOP ÜST KAPAĞI 2011- 2018 ARASI UYUMLU ile ilgili fiyat ve bilgi almak için bizi arayın.

 

TOPUZ OTOMOTİV olarak, siz değerli müşterilerimize geniş bir yelpazede çıkma yedek parça hizmeti sunmaktayız, Ford marka araçların çıkma parçalarında uzmanız. İş yerimiz Ayyıldız Sanayi Sitesi 1125. Sokak No:10, Ankara'da konumlanmıştır. Hazır stoklarımız sayesinde hızlı ve anlaşmalı kargo ile kontrol edilmiş çıkma orijinal Ford yedek parça satışı gerçekleştirmekteyiz.

Çıkma orijinal Ford yedek parçalarımız, şehir içinde 3 gün, şehir dışında 10 gün değişim garantisi ile müşterilerimize sunulmaktadır. Kazalı Ford araçlardan söktüğümüz tüm çıkma yedek parçalar, motor ve şanzıman grubu başta olmak üzere diğer parça gruplarıyla birlikte kontrollü bakımları yapılmış, garantili orijinal çıkma yedek parçalardır.

Ayrıca, çıkma motor ve şanzımanların yanı sıra fren sistemleri, elektrik sistemi, iç mekan parçaları, süspansiyon sistemleri gibi birçok Ford parça grubunu da müşterilerimize sunmaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, herkese hayırlı ve bol bereketli işler dileriz. Güncel haberleri ve kampanyalarımızı takip etmeyi unutmayın. Siparişleriniz anlaşmalı kargo ile Türkiye geneline gönderilmektedir.

Kampanya