Kampanya
PEUGEOT PARTNER 2 1.6 HDİ 9HZ DV6TED4 ÇIKMA MOTOR
PEUGEOT PARTNER 2 1.6 HDİ 9HZ DV6TED4 ÇIKMA MOTOR

PEUGEOT PARTNER 2 1.6 HDİ 9HZ DV6TED4 ÇIKMA MOTOR

% 15
indirim
1,00 TL
0,85 TL
  • Stok Kodu: PEUGEOT PARTNER 2 1.6 HDİ 9HZ DV6TED4 ÇIKMA MOTOR
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • PEUGEOT PARTNER 2 1.6 HDİ 9HZ DV6TED4 ÇIKMA MOTOR
  • Peugeot

 PEUGEOT PARTNER 2 1.6 HDİ 9HZ DV6TED4 ÇIKMA MOTOR ile ilgili fiyat ve bilgi almak için bizi hemen 0507 481 96 49 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

 

TOPUZ OTOMOTİV olarak, siz değerli müşterilerimize geniş bir yelpazede çıkma yedek parça hizmeti sunmaktayız, Ford marka araçların çıkma parçalarında uzmanız. İş yerimiz Ayyıldız Sanayi Sitesi 1125. Sokak No:10, Ankara'da konumlanmıştır. Hazır stoklarımız sayesinde hızlı ve anlaşmalı kargo ile kontrol edilmiş çıkma orijinal Ford yedek parça satışı gerçekleştirmekteyiz.

Çıkma orijinal Ford yedek parçalarımız, şehir içinde 3 gün, şehir dışında 10 gün değişim garantisi ile müşterilerimize sunulmaktadır. Kazalı Ford araçlardan söktüğümüz tüm çıkma yedek parçalar, motor ve şanzıman grubu başta olmak üzere diğer parça gruplarıyla birlikte kontrollü bakımları yapılmış, garantili orijinal çıkma yedek parçalardır.

En çok satan Ford modelleri arasında öne çıkanları şunlardır:

  1. Ford Focus Çıkma Parçaları
  2. Ford Fiesta Çıkma Parçaları
  3. Ford Mondeo Çıkma Parçaları
  4. Ford Transit Çıkma Parçaları
  5. Ford Kuga Çıkma Parçaları

Ayrıca, çıkma motor ve şanzımanların yanı sıra fren sistemleri, elektrik sistemi, iç mekan parçaları, süspansiyon sistemleri gibi birçok Ford parça grubunu da müşterilerimize sunmaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, herkese hayırlı ve bol bereketli işler dileriz. Güncel haberleri ve kampanyalarımızı takip etmeyi unutmayın. Siparişleriniz anlaşmalı kargo ile Türkiye geneline gönderilmektedir.

Kampanya